Portal podróżniczy

machmalurlaub 23.04.2021

Hotel Tokyo Village: Twoje wakacje we Włoszech w Nowym Stylu

Spis treści:

      »Opis hotelu:
      »Atrakcje i możliwości wypoczynku

Hotel Tokyo Village to zupełnie nowy sposób na pełne korzystanie z wakacji, z jeszcze większą ilością otwartych przestrzeni i jeszcze większym wyborem między hotelem Tokyo Home, hotelem Tokyo Beach, rezydencją Tokio i plażą Margarita. Ten duży kompleks łączy tradycyjną obsługę najlepszej jakości, w tym animacje i zabawę w Azzurro Club Village, z zaletami i wygodą formuły All-Inclusive na beztroskie wakacje. Innowacja w 2012 roku to nowe pokoje "Exclusive" i "Quality", nowoczesne i elegancko urządzone i wyposażone we wszystkie udogodnienia, a także Wi-Fi w całym domu.
Formuła hotelu: do 25 maja i od 8 września, idealny czas na relaksujące wakacje dla rodziców z dziećmi w wieku poniżej sześciu lat i seniorów, możesz cieszyć się jeszcze większą ilością wolnej przestrzeni przy basenie, plaży i wspólnych przestrzeniach, a także szczególnie troskliwą i staranną obsługą restauracji. Ponadto w tym okresie możesz skorzystać z premii termalnej w wysokości 50,00€. Wzór wsi: w okresie od 26 maja do 7 maja. We wrześniu Hotel Tokyo przekształca się w fantastyczną wioskę wypoczynkową z ponad 100 pokojami, z prywatną plażą, animacją, obiektami sportowymi, Miniklubem i teatrem z wieczornymi zajęciami. Ponadto nowy super inteligentny Klub LISA, nasz mini klub z ciągłymi godzinami otwarcia od 10: 00 do 18: 00, czeka na wszystkie dzieci w wieku od 4 lat.

Opis hotelu:


Zupełnie nowy sposób na pełne korzystanie z wakacji, z jeszcze większą przestrzenią na zewnątrz i jeszcze większym wyborem między hotelem Tokyo Home, hotelem Tokyo Beach, rezydencją Tokio i basenem Margarita Beach. Ten duży kompleks łączy tradycyjną obsługę najlepszej jakości, w tym animacje i zabawę w Azzurro Club Village, z zaletami i wygodą formuły All-Inclusive na beztroskie wakacje. Innowacje Latem 2012 r.obejmują dostęp do internetu Wi-Fi w całym domu, nowo urządzone pokoje kategorii "jakość", "komfort" i "komfort rodzinny", a także "Exclusive", a także nowy bar przy plaży w hotelu Tokyo Beach. Basen plażowy Margaria oferuje siatkówkę plażową, Bocciabahn, plac zabaw dla dzieci, parasole i leżaki, parking. Podobnie jak w przypadku zwykłej taryfy all inclusive z bezpłatną usługą plażową, napoje stołowe są wliczone w cenę, godziny posiłków są w południe od 12: 30 do 14: 30 i wieczorem od 19: 15 do 21: 30. Na miejscu znajduje się również wspaniały basen z wanną z hydromasażem i duży taras słoneczny z parasolami i leżakami, a także duży drugi taras z widokiem na morze - to wspaniałość hotelu. Kolejną ważną wiadomością jest oferta klubu Super-przebiegłego lisa, mini klubu dla dzieci w wieku 4 lat i starszych, stale otwartego od 10: 00 do 18: 00. Tutaj dzieci mogą zjeść lunch z naszymi animatorami, a po południu bawić się zabawnymi zajęciami, przedstawieniami teatralnymi, konkursami sportowymi i kreskówkami. Wszystkie dzieci otrzymują również pożywny chleb po południu. Hotel TOKYO VILLAGE oferuje: - basen z tarasem słonecznym - 2 bary - 2 restauracje-Ogród - przybory kuchenne dla młodych matek - plac zabaw dla dzieci-Animacje dla dużych i małych dzieci, wieczorne przedstawienia teatralne - kort tenisowy i małe boisko do piłki nożnej - prywatną plażę - pralkę na monety - korzystanie z rowerów-klimatyzowane pomieszczenia ogólnodostępne-Wi-Fi-dostęp do Internetu we wspólnych pomieszczeniach i punkt internetowy-Parking-2 windy

Atrakcje i możliwości wypoczynku


Park rozrywki Mirabilandia: w parku rozrywki Mirabilandia staniesz się głównym bohaterem w magicznym wszechświecie, który oferuje wyjątkowe emocje i niekończący się relaks. Tutaj znajdziesz wspaniałe atrakcje i fascynujące pokazy dla dużych i małych, dla rodzin i młodzieży,... dla osób w każdym wieku. Przyjdź i doświadcz ISpeed, magnetycznej kolejki rolkowej, która przekazuje emocje jak w Formule one: od 0 do 100 km/hw 2,2 sekundy.
Mirabilandia to kraina czarów, magiczny świat, w którym dzięki super ofercie "na dzień 2 bezpłatny wstęp" zabawa ma również podwójne znaczenie.
Na sezon 2012 planowane jest otwarcie nowej atrakcji, "Uchyłek" - najwyższej kolejki wodnej (kolejki górskiej z jezdnią po wodzie) na świecie.
Mirabilandia, przeżyj zabawę! Dla wszystkich miłośników parku rozrywki mamy specjalne oferty pakietów, które zawierają bilet! Park WODNY ATLANTICA Każdego dnia wszyscy goście grupy Azzurro Club Vacanze wyłącznie wstęp do tego fenomenalny park wodny, który z basenami, zjeżdżalniami i salonów oferuje zdrowe zabawa dla całej rodziny: Atlantica-jeden z najbardziej znanych i popularnych parków rozrywki na Романьольском wybrzeżu Adriatyku, które co roku odwiedza wielu gości z Włoch i całej Europy. Otwarty latem 1988 r. zajmuje powierzchnię ponad 100 000 metrów kwadratowych, z czego 42 000 metrów kwadratowych zieleni i 5700 metrów kwadratowych gier wodnych o stałej temperaturze wody 28° C.